O nas

Catering dietetyczny SportBoxy to Twój nowy styl życia pełen zdrowia i dobrej energii. Nasz zespół doświadczonych pasjonatów sportu i racjonalnego odżywiania pomoże Ci wdrożyć dobre, dietetyczne nawyki i rozpoczynać każdy dzień w najlepszy możliwy sposób. 

Tworząc SportBoxy kierujemy się:

1.

Twoim zdrowiem.

Posiłki zbilansowane są w odpowiedni sposób, mając na uwadze wszystkie nietolerancje pokarmowe i choroby współistniejące. Posiłki SportBoxy zawierają niezbędne składniki odżywcze i dostarczają mikro oraz makroelementów.

2.

Dbaniem o planetę.

Bazujemy na produktach ekologicznych, od najlepszych dostawców, które posiadają certyfikaty zdrowia i jakości. Posiłki dostarczamy w ekologicznych, biodegradowalnych opakowaniach przyjaznych planecie.

3.

Sezonowością.

Tworzymy dania smaczne i zdrowe, które powstają przy użyciu sezonowych produktów. W cateringu dietetycznym SportBoxy zjesz najlepsze dary natury w zależności od pory roku.

4.

Higieną.

W codziennej pracy stawiamy nacisk na dobre praktyki higieniczne (GHP) oraz bezpieczeństwo żywności (HACCP). Posiadamy niezbędne zezwolenia Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

Zamów dietę pudełkową