SportBoxy – catering dietetyczny Wrocław

Sportowa pasja do zdrowego jedzenia!

catering dietetyczny wrocław

Poznaj SportBoxy – catering dietetyczny Wrocław, który powstał ze sportowej pasji do zdrowego jedzenia. Siłownia to Twój drugi dom? Jesteś w ciągłym ruchu? SportBoxy dostarczą Ci codzienną dawkę energii, a także zwiększą komfort i wygodę.

catering dietetyczny wrocław

W SportBoxach nie wyznajemy półśrodków i kompromisów. Posiłki przygotowujemy tylko w oparciu o naturalne i sezonowe składniki, które posiadają certyfikaty zdrowia i jakości. W diecie nie znajdziesz polepszaczy, barwników czy konserwantów.

W naszej ofercie znajdziesz 4 diety. Wybierz tą, która najlepiej pasuje do Twojego stylu życia:

kcal

dla osób aktywnych, uprawiających sport zawodowo. Składa się z 5 posiłków i potreningówki, jest pełnowartościowa.

kcal

dla osób chcących zadbać o formę i na redukcji. Opcja jest pełnowartościowa, składa się z 5 posiłków, nie wyklucza żadnych składników odżywczych.

kcal

idealna opcja dla osób chorych na insulinooporność, cukrzycę czy na diecie ketogenicznej. Składa się z 5 pełnowartościowych posiłków.

kcal

dieta dla osób ograniczających spożycie mięsa. Jest oparta o produkty pochodzenia roślinnego oraz ryby. W jej skład wchodzi 5 posiłków.

catering dietetyczny wrocław
catering dietetyczny wrocław

Każdą dietę przygotowujemy w oparciu o wiedzę ekspertów, którzy codziennie dokładają wszelkich starań, aby posiłki dostarczały jak najwięcej energii i dobroczynnych składników. U nas nie ma miejsca na przypadki!

catering dietetyczny wrocław

Działamy na terenie Wrocławia oraz okolicznych miejscowości – sprawdź czy znajdujesz się w strefie dostaw SportBoxów! Posiłki dostarczamy od poniedziałku do piątku wprost pod Twoje drzwi, pomiędzy 5 a 7 rano.

Nie wiesz, którą opcję kaloryczną wybrać? Skorzystaj z naszego kalkulatora zapotrzebowania kalorycznego.
Zastanawiasz się, która dieta będzie dla Ciebie odpowiednia? Chętnie doradzimy i odpowiemy na każde pytanie – napisz do nas!