Poznaj nas

Zespół SportBoxy to grono ludzi oddanych swoim pasjom, czyli żywieniu ludzi i sportowi.

Stawiamy na zdrowe rozwiązania, które pozwolą Ci osiągnąć upragnione efekty w pyszny i zbilansowany sposób. Twoje zdrowie i dobre samopoczucie jest dla nas priorytetem. Wierzymy, że rozpoczynanie każdego dnia od pysznych posiłków wpływa pozytywnie na produktywność i stan ducha. Dlatego też, w SportBoxy pragniemy zadbać o Ciebie kompleksowo – zewnętrznie i wewnętrznie. Poznaj grono naszych specjalistów:

Anna
Mydlarz

Dietetyk

Jestem fizjoterapeutą i dietetykiem, absolwentką Akademi Wychowania Fizycznego i Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu

Od lat pomagam pacjentom w powrocie do zdrowia i budowaniu dobrych nawyków żywieniowych. Praktykę i doświadczenie zdobywałam we wrocławskich placówkach medycznych.

Sport od lat jest mi bliski.
Swoją przygodę z treningiem zaczynałam na basenie, gdzie jako młody pływak stawiałam pierwsze kroki, by teraz jako fizjoterapeuta i dietetyk móc pomagać sportowcom w leczeniu i profilaktyce.

Regularnie aktualizuję informacje na temat skutecznych metod opracowania jadłospisów i planów żywieniowych.
Obecnie pogłębiam wiedzę w zakresie żywienia i suplementacji w sporcie.

Chciałabym zarażać każdego aktywnym stylem życia i radością ze zdrowego odżywiania.

Dawid
Paweł
Patryk

kuchnia

Naszą kuchnie tworzy trzech wyśmienitych kucharzy, którzy Pracują dla najlepszych wrocławskich restauracji. Są kreatywni i dokładni, a najważniejsza dla nich jest kulinarna satysfakcja Klientów. Są miłośnikami zdrowej kuchni i dobrego smaku, dlatego możecie liczyć na to, że każdy posiłek będzie niepowtarzalnym doznaniem.
Wybierają tylko produkty najwyższej jakości. Nie używamy konserwantów i sztucznych ulepszaczy, a jedynie naturalne przyprawy i świeże zioła.

Paulina
Zięba

menadżer
fizjoterapeutka

Jestem Absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Ze sportem związana jestem od zawsze. Począwszy od udziału w każdych zawodach sportowych w szkole podstawowej po granie w siatkarskich klubach sportowych. Kolejnych 15 lat regularnie uprawiam amatorski sport. Sport i zdrowy styl życia to moja pasja. Ponieważ jestem bardzo aktywna, jestem również czynną Fizjoterapeutką i brak czasu na przygotowywanie posiłków skierował mnie do projektu Sportboxy. W firmie odpowiadam za całokształt pracy naszego zespołu. Zajmuje się również obsługą klienta. Dzięki wieloletniemu kontaktowi ze sportem i odżywianiem odpowiem profesjonalnie na twoje pytania i wątpliwości dotyczące wyborem naszej diety. Dodatkowo w firmie nadzoruje zespół, aby pod każdym względem nasz catering był najwyższej jakości.

Zamów dietę pudełkową